AKTUALNOŚCI
MISJA
HISTORIA
PARTNERZY

Według legend celtyckich Avalon to najpiękniejsza ze wszystkich wysp. Znana jako Wyspa Jabłoni jest rajską krainą, w której trwa wieczna wiosna, panuje nienaruszalny pokój, dostatek, urodzaj, a mieszkańcy cieszą się nieprzemijającym zdrowiem i młodością. Pragniemy stworzyć Państwu komfortowe warunki do zamieszkania i odpoczynku oraz sprawić, by w oderwaniu od codziennych obowiązków mogli się Państwo poczuć rezydentami tej mitycznej krainy...

Budujemy mieszkania i domy o wysokim standardzie dla klientów krajowych i zagranicznych. Skupiamy się na tworzeniu kameralnych osiedli, starannie zaprojektowanych, harmonizujących z otoczeniem i przepełnionych zielenią, gdzie całym rodzinom jest zapewnione bezpieczeństwo i prywatność.

Realizowane przez nas inwestycje powstają w doskonałych lokalizacjach, pozwalających mieszkańcom znaleźć wypoczynek po pracy, a jednocześnie w szybki sposób komunikować się z centrum miasta.

Misją Avalon Development S.A. jest tworzenie przyjaznych i bezpiecznych przestrzeni mieszkalnych, których mieszkańcy żyjąc w zgodzie z naturą będą odkrywać niespotykaną dotąd przyjemność życia.

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie udoskonalamy świat wokół nas.

Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Avalon Development – Odkryj swoją wyspę szczęścia…

 

 

 

Spółka deweloperska Avalon Development S.A. została założona na początku 2006 roku.  Akcjonariuszami Spółki są wyłącznie osoby prywatne.  Zarząd i Radę Nadzorczą Avalon Development S.A. tworzy stabilny i doświadczony  zespół zarządzający ludzi o szerokich horyzontach, silnej potrzebie działania, zaangażowanych w tworzenie przestrzeni wokół własnego miejsca zamieszkania.

W skład zespołu  zarządzającego wchodzą: mgr inż. Dariusz Rymar oraz dr hab.inż. Stanisław Wilk

Od powstania Spółka oddała do użytku zrealizowanych w najwyższym standardzie ponad sto mieszkań, apartamentów i domów, skupionych w kameralnych osiedlach, starannie zaprojektowanych, harmonizujących z otoczeniem i przepełnionych zielenią, gdzie całym rodzinom jest zapewnione bezpieczeństwo i prywatność. Spółka  w ostatnich latach zrealizowała następujące inwestycje:
- 2009-2010r. „Osiedle Zakrzowiecka” ul Zakrzowiecka 47-55 – zamknięte osiedle z niemal setką mieszkań i apartamentów w pięciu wielorodzinnych budynkach,
- 2011 „Domy Na Leszczu” ul.Na Leszczu15-17 – kompleks domów jednorodzinnych
- 2011-2013r.  „Wzgórze Skalica” u. Słońskiego 5-9 - prestiżowe osiedle ponad 20 domów jednorodzinnych, domów w zabudowie bliźniaczej oraz domów czterorodzinnych
- 2013-2014r.  "Ville Sodowa” – trzy ekskluzywne 7-rodzinne wille miejskie z garażami

Akualnie trwają prace buowlane na iwestycji "Ville Skalca" ul. Na Leszczu 27-37 - dwnastu segmentach domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczj oraz prace projektwe przy inwestycjach "Villa Avalon"przy ul. Jesionowej 17  i "Villa Sodowa" przy ul. Sodowej 42B.

REGON: 120227370
NIP: 676-231-77-21
KRS: 0000256401
Kapitał zakładowy : 700 000 PLN
Kapitał wpłacony 700 000 PLN
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

 

Firma Budowlana GURGUL Firma budowlana GURGUL
Visualform
Krakowski Rynek Nieruchomości Krakowski Rynek Nieruchomości
Krajowy Rynek Nieruchomości Krajowy Rynek Nieruchomości
OP Studio
Zarządzanie Nieruchomościami
Ogrodnik s.c.
firma budowlana GURGUL Autorskie Studio Architektury Krajobrazu

Hemms
Home automation

KRAKÓW, UL. KRASOWA 12/1, TEL. 600 352 703 BIURO@AVALON-KRAKOW.PL
zamknij