AKTUALNOŚCI
MISJA
HISTORIA
PARTNERZY

Według legend celtyckich Avalon to najpiękniejsza ze wszystkich wysp. Znana jako Wyspa Jabłoni jest rajską krainą, w której trwa wieczna wiosna, panuje nienaruszalny pokój, dostatek, urodzaj, a mieszkańcy cieszą się nieprzemijającym zdrowiem i młodością. Pragniemy stworzyć Państwu komfortowe warunki do zamieszkania i odpoczynku oraz sprawić, by w oderwaniu od codziennych obowiązków mogli się Państwo poczuć rezydentami tej mitycznej krainy...

Budujemy mieszkania i domy o wysokim standardzie dla klientów krajowych i zagranicznych. Skupiamy się na tworzeniu kameralnych osiedli, starannie zaprojektowanych, harmonizujących z otoczeniem i przepełnionych zielenią, gdzie całym rodzinom jest zapewnione bezpieczeństwo i prywatność.

Realizowane przez nas inwestycje powstają w doskonałych lokalizacjach, pozwalających mieszkańcom znaleźć wypoczynek po pracy, a jednocześnie w szybki sposób komunikować się z centrum miasta.

Misją Avalon Development S.A. jest tworzenie przyjaznych i bezpiecznych przestrzeni mieszkalnych, których mieszkańcy żyjąc w zgodzie z naturą będą odkrywać niespotykaną dotąd przyjemność życia.

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie udoskonalamy świat wokół nas.

Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Avalon Development – Odkryj swoją wyspę szczęścia…

 

 

 

Spółka deweloperska Avalon Development S.A. została założona na początku 2006 roku.  Akcjonariuszami Spółki są wyłącznie osoby prywatne.  Zarząd i Radę Nadzorczą Avalon Development S.A. tworzy stabilny i doświadczony  zespół zarządzający ludzi o szerokich horyzontach, silnej potrzebie działania, zaangażowanych w tworzenie przestrzeni wokół własnego miejsca zamieszkania.

W skład zespołu  zarządzającego wchodzą:

mgr inż. Dariusz Rymar oraz dr hab.inż. Stanisław Wilk

Od powstania Spółka oddała do użytku zrealizowanych w najwyższym standardzie ponad sto mieszkań, apartamentów i domów, skupionych w kameralnych osiedlach, starannie zaprojektowanych, harmonizujących z otoczeniem i przepełnionych zielenią, gdzie całym rodzinom jest zapewnione bezpieczeństwo i prywatność. Spółka  w ostatnich latach zrealizowała następujące inwestycje:  rok 2010 „Osiedle Zakrzowiecka” – zamknięte osiedle z mieszkaniami i apartamentami w pięciu wielorodzinnych budynkach, rok 2011 „Domy Na Leszczu” – kompleks domów jednorodzinnych, rok 2011 „Wzgórze Skalica” - prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych, domów w zabudowie bliźniaczej oraz domów czterorodzinnych. Aktualnie Spółka realizuje inwestycję „Ville Sodowa” – trzy ekskluzywne 7-rodzinne wille miejskie, których ukończenie planowane jest w roku 2013.

 

REGON: 120227370          NIP: 676-231-77-21          KRS: 0000256401  

Kapitał zakładowy : 700 000 PLN           Kapitał wpłacony 700 000 PLN

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

 

KRAKÓW, UL. KRASOWA 12/1, TEL. 12 421 37 57 BIURO@AVALON-KRAKOW.PL
zamknij