W ramach inwestycji pod nazwą Osiedle Zakrzowiecka zrealizowanej przy ul. Zakrzowieckiej 47-55 w Krakowie wybudowaliśmy 81 mieszkań i apartamentów tworząc  kameralne osiedle mieszkaniowe harmonizujące z otoczeniem, przepełnione zielenią, gdzie całym rodzinom jest zapewnione bezpieczeństwo i prywatność.

Osiedle składa się z trzech trzykondygnacyjnych budynków oraz dwóch domków przeznaczonych dla czterech rodzin. Na terenie znajduje się plac zabaw, a całość jest ogrodzona i wyposażona w 3 automatyczne bramy wjazdowe. Zaprojektowane przez nas budynki charakteryzuje ciekawa forma architektoniczna, funkcjonalne wnętrza, wysoka jakość materiałów i nowoczesna technologia wykonania, zapewniająca mieszkańcom wysoki komfort użytkowania.

Dogodne położenie na skraju Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliskość centrów handlowych Kaufland i Tesco czynią tę lokalizację doskonałą dla  osób   pragnących   znaleźć   wypoczynek   po   pracy,  a  jednocześnie w szybki sposób komunikować się z centrum miasta.

LOKALIZACJA
KRAKÓW, UL. KRASOWA 12/1, TEL. 600 352 703 BIURO@AVALON-KRAKOW.PL
zamknij