Wymarzony, luksusowy dom. Villa Avalon została projektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną zamieszkać w prestiżowej lokalizacji.
Inwestycja realizowana będzie na działce o powierzchni około 12 arów. Villa Avalon będzie składać się z czterech apartamentów o powierzchni od 128m2 do 138m2 zlokalizowanych na dwóch kondygnacjach – dwa na parterze oraz kolejne dwa na piętrze i poddaszu. Do każdego z apartamentów przynależeć będzie ogród lokatorski o powierzchni od 60m2 do 240mwraz z 30 metrowym tarasem. W garażu podziemnym znajować się będzie 5 miejsc postojowych.

Inwestycja zlokalizowana będzie w samym centrum Woli Justowskiej – najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. O jej wyjątkowości decyduje przede wszystkim bliskość do centrum, przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych. Okolica jest wyjątkowo spokojna, w odpowiedniej odległości od dróg o natężonym ruchu. W niedalekim sąsiedztwie Villi Avalon znajduje się Park Decjusza, ścieżka wzdłuż Rudawy oraz krakowskie ZOO.

LOKALIZACJA
KRAKÓW, UL. KRASOWA 12/1, TEL. 600 352 703 BIURO@AVALON-KRAKOW.PL
zamknij