VILLE SKALICA to inwestycja zrealizowana w pięknej i malowniczej dzielnicy Krakowa – Pychowicach. Na skrzyżowaniu ulic Skalica i Na Leszczu oddalony zaledwie 5km od centrum mieści się zespół trzech budynków z komfortowymi segmentami wybudowany w podwyższonym standardzie.

Niewątpliwym atutem lokalizacji w jakiej znajduje się inwestycja jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, takich jak Bulwary Wiślane ze ścieżkami rowerowymi, Zalewu Zakrzówek, Skałek Twardowskiego, trasy rowerowej zmierzającej do Tyńca, jak również punktów usługowo-handlowych, placówek medycznych oraz kompleksu Apartamenty Zakrzówek z profesjonalnym SPA, kortami, boiskiem oraz basenem. Wszystko to daje możliwość nie tylko aktywnego spędzania wolnego czasu, ale również relaksu połączonego z błogą atmosferą. Nieopodal inwestycji znajduje się III Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z obiektem sportowo-rekreacyjnym na otwartym powietrzu. Ville Skalica to połączenie bliskości do natury i terenów zielonych z szybkim i łatwym dostępem do autostrady A4 oraz portem lotniczym Kraków-Balice.

VILLE SKALICA to wymarzone rozwiązanie zarówno dla osób ceniących spokój, prywatność oraz wygodę mieszkania w domu położonym w kameralnym otoczeniu, jak również dla pragnących znaleźć wygodne i atrakcyjne miejsce dla rodziny. Niska zabudowa harmonijnie współgra z istniejącymi budynkami oraz zaaranżowanym wokół terenem. Domy są w pełni ogrodzone, zapewniając tym samym poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Niepowtarzalny, elegancji projekt połączony ze sprawdzonymi, praktycznymi rozwiązaniami i technologiami oraz naturalnymi materiałami takimi jak: dachówki ceramiczne, drewniane okna, okładziny kamienne nawiązujące do tradycyjnego nurtu. Utrzymanie prostej bryły, zastosowanie ciekawych faktur i detali nadają budynkom nowoczesnego wyglądu. Wysoka jakość materiałów, oraz wykonania gwarantuje wyjątkowość segmentów domów o podwyższonym standardzie deweloperskim.

  • Ściany i stropy akustyczne
  • Ocieplenie wełną mineralną 20cm ściany i 25 cm dach
  • Podtynkowe rolety na parterach
  • Wentylacja mechaniczna (rekuperacja)
  • Instalacja inteligentnego domu

Prostota połączona z nowoczesnym designem nadają inwestycji Ville Skalica unikalny styl i charakter.

Na elewacjach budynków dominują duże portfenetry, dzięki którym do każdego segmentu wpada dużo światła tworząc tym samym niepowtarzalną atmosferę wnętrz. Ogrodzenie budynków
w większości stanowią gabiony z kamieniem naturalnym oraz drewno, co w połączeniu
z odpowiednio dobraną zielenią potęguje wrażenie bliskości z naturą. Od północnej strony inwestycji znajduje się drewniana wiata z poliwęglanowym zadaszeniem oferując jedno- i dwustanowiskowe miejsca postojowe.

Każdy budynek zawiera cztery ekskluzywne, dwupoziomowe segmenty domów jednorodzinnych o przestronnych wnętrzach. Powierzchnia każdego z nich wynosząca około 89-93 m2 zapewnia komfort mieszkania, natomiast zróżnicowana oferta proponująca różne ilości i wielkości pomieszczeń dopasowuje się do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Komfortowe i funkcjonalne rozplanowanie segmentów daje nieograniczone możliwości ciekawych aranżacji według własnego gustu. Możliwość adaptacji poddasza oraz uzyskanie dodatkowej powierzchni użytkowej sprawia, iż segmenty są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Salon z aneksem kuchennym łączy w sobie użyteczność jak i możliwość całkowitego odprężenia i relaksu przez wzgląd na bezpośrednie, przeszklone przejście do przynależnego tarasu i ogrodu umilając tym samym chwile spędzone w inwestycji Ville Skalica.

Avalon – odkryj swoją wyspę szczęścia!

KRAKÓW, UL. KRASOWA 12/1, TEL. 600 352 703 BIURO@AVALON-KRAKOW.PL
zamknij